kolorowe karty pracy do nauki godzin z klamerkami spinaczami
  • kolorowe karty pracy do nauki godzin z klamerkami spinaczami
  • kolorowe karty pracy do nauki godzin z klamerkami spinaczami

Zegary klamerkowe 2 gotowe karty pracy Hejmy

30,00 zł
Brutto Wysyłka opłaconego towaru tego samego lub następnego dnia roboczego.

Kompletny zestaw zawierający 10 dwustronnych foliowanych kart do nauki godzin oraz klamerki. 

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Regulamin sklepu

 

Zasady zwrotu

Każda z kart zawiera zegar tarczowy pokazujący daną godzinę oraz trzy propozycje czasu w formacie cyfrowym. Zadaniem dziecka jest wybrać z trzech propozycji jedną i zaznaczyć za pomocą klamerki, jaki czas pokazują wskazówki zegara. 

Karty idealne do zajęć dydaktycznych, a także do zabawy w domu.

Zestawy klamerkowe to nie tylko atrakcyjny materiał do nauki danych partii materiału, ale również pomoc ogólnorozwojowa. Zalety wykorzystywania przez najmłodszych  zestawów z klamerkami to szeroko pojęty rozwój manualny w szczególności rozwój chwytu. Proponowane przez nas zestawy nie tylko uczą, ale także wymagają aktywności ruchowej charakterystycznej dla motoryki małej.

Karty wydrukowane są dwustronnie na grubym, sztywnym papierze i dodatkowo zafoliowane, co sprawia że są bardzo trwałe. Posiadają zaokrąglone rogi dla lepszego komfortu użytkowania i bezpieczeństwa dzieci. Doskonała jakość wydruku gwarantuje żywe i wyraźne kolory.  Wymiary pojedynczej karty: 21cm x 14,8cm (A5).  Karty wysyłamy zapakowane w woreczek z organzy. Do zestawu dodajemy 4 klamerki, których kolor/wielkość dobieramy losowo. 

238

Zobacz także