zalaminowane karty pracy do nauki angielskich wyrazów ze spinaczami w zestawie
  • zalaminowane karty pracy do nauki angielskich wyrazów ze spinaczami w zestawie

Angielski alfabet klamerkowy gotowe karty pracy Hejmy

34,00 zł
Brutto Wysyłka opłaconego towaru tego samego lub następnego dnia roboczego.

Zestaw 11 dwustronnie drukowanych i foliowanych kart alfabetu klamerkowego ( 22 litery ) do poznawania wyrazów w języku angielskim.

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Regulamin sklepu

 

Zasady zwrotu

Każda z kart zawiera osiem obrazków, z których część zaczyna się na daną literę w języku angielskim ( A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, R, S, T, U, W, Z ). Zadaniem dziecka jest zaznaczyć klamerkami, które przedmioty, warzywa czy zwierzęta w języku angielskim zaczynają się na wskazaną w środku literę. 

Idealne do zajęć dydaktycznych dla przedszkolaków i uczniów klas I-III, seniorów, a także do zabawy w domu.

Zestawy klamerkowe to nie tylko atrakcyjny materiał do nauki danych partii materiału, ale również pomoc ogólnorozwojowa. Zalety wykorzystywania przez najmłodszych  zestawów z klamerkami to szeroko pojęty rozwój manualny w szczególności rozwój chwytu. Proponowane przez nas zestawy nie tylko uczą, ale także wymagają aktywności ruchowej charakterystycznej dla motoryki małej.

Karty wydrukowane są dwustronnie na grubym, sztywnym papierze i dodatkowo zafoliowane, co sprawia że są bardzo trwałe. Posiadają zaokrąglone rogi dla lepszego komfortu użytkowania i bezpieczeństwa dzieci. Doskonała jakość wydruku gwarantuje żywe i wyraźne kolory.  Wymiary pojedynczej karty: 21cm x 14,8cm (A5).  Karty wysyłamy zapakowane w woreczek z organzy. Do zestawu dodajemy 4 klamerki kolor/wielkość dobieramy losowo. 

227

Zobacz także