zbiór ciekawych i różnorodnych przepisów na potrawy atrakcyjne dla dziecka
  • zbiór ciekawych i różnorodnych przepisów na potrawy atrakcyjne dla dziecka

Gotuj z dzieckiem 30 przepisów dla młodych kucharzy

29,00 zł
Brutto Wysyłka opłaconego towaru tego samego lub następnego dnia roboczego.

Gotuj z dzieckiem składa się z 30 kartek ze wspaniałymi przepisami dedykowanymi specjalnie dla dzieci. Twoje dziecko nie może się już doczekać na to, żeby wspólnie z Tobą wejść do świata kuchni i rozpocząć kulinarną przygodę.

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Regulamin sklepu

 

Zasady zwrotu

Pobudzające apetyt przystawki, smakowite dania główne i słodkie desery...Czas rozpocząć rodzinne gotowanie! Pyszne przepisy przygotowała dla Was Joanna Mentel dziennikarka i psycholog, założycielka warsztatów kulinarnych Dzieciaki w Formie, od lat promująca zdrowy styl odżywania i zarażająca dzieci entuzjazmem do gotowania.

Gotuj z Dzieckiem to:

- Rodzinna rozrywka: wspólne gotowanie i spożywanie posiłków to nie tylko świetna zabawa, ale również niezapomniane chwile spędzone razem,

- Zdrowe jedzenie: wprowadzaj od małego zdrowe zwyczaje żywieniowe, daj dziecku możliwość poznawania nowych potraw i smaków,

- Rozwój zmysłów: gotowanie i eksperymentowanie w kuchni pomaga rozwinąć zmysły smaku, węchu i dotyku,

- Trening umiejętności: specjalnie dobrane przepisy i rady pomogą Twojemu dziecku rozwinąć wyobraźnię, kreatywność i cierpliwość, ale także praktyczne umiejętności planowania pracy, pomiaru czasu i arytmetyki.

Gotuj z Dzieckiem, obok Eksperymentuj z Dzieckiem i Czaruj z Dzieckiem, stanowi wyjątkową serię trzech książek wydawnictwa Sierra Madre dla dzieci w wieku 4-9 lat. Pięknie ilustrowane karty, proste teksty i rysunki dopasowane do stopnia rozwoju dziecka sprawią, że Twoja pociecha będzie chciała wracać do tych książek codziennie. Zadbaj o rozwój Twojego dziecka i spędźcie razem wyjątkowy czas!

367

Zobacz także