układanka z kulami i szczypcami
  • układanka z kulami i szczypcami
  • układanka z kulami i szczypcami

Układanka sorter z kolorowymi kulami i szczypcami drzewko Treehole

40,00 zł
Brutto Wysyłka opłaconego towaru tego samego lub następnego dnia roboczego.

Doskonała układanka dla wszystkich  dzieci w wieku już od 3 lat. Rozwija wyobraźnię najmłodszych i zdolności manualne małych rączek. 

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Regulamin sklepu

 

Zasady zwrotu

  • UCZY – zabawa z kolorowymi kulkami, które trzeba dopasować do odpowiedniego drzewka to świetny sposób na rozwijanie zdolności manualnych, zręczności, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz praktykowanie zdolności logicznego myślenia. Z zabawką dzieci ćwiczą również cierpliwość i koncentrację.
  • BAWI – świetny sposób na wyśmienitą zabawę z rodzicami. Zabawa polega na układaniu owoców drzewek za pomocą  kuleczek o różnych kolorach i dwóch wielkościach. W zestawie znajdują się również drewniane szczypce oraz pałeczki. 
  • KOLOROWA – żywe, kontrastowe barwy dodają walorów estetycznych oraz przyciągają uwagę maluszka, a także zachęcają do wielokrotnej zabawy. Wspaniały sposób na zabawę z całą rodziną. Umożliwi interesujące spędzenie czasu rodzica z dzieckiem w domu oraz przegoni nudę, zwłaszcza gdy pogoda na dworze nie sprzyja.

To idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Na początku należy wybrać (wyłowić) potrzebną kulkę z grupy innych, potem odpowiednio ustawić ją szczypcami czy w małych paluszkach, a następnie trafić nią w dziurkę w planszy. Wszystko to doskonale ćwiczy precyzję ruchów dłoni u dziecka, co zaprocentuje w przyszłości.

308

Zobacz także