wader klocki dla malucha
  • wader klocki dla malucha
  • wader klocki dla malucha

Wader Klocki Safari Baby Blocks 20 elementów struś i wielbłąd 1+

20,00 zł
Brutto Wysyłka opłaconego towaru tego samego lub następnego dnia roboczego.

Klocki Baby Blocks to doskonała propozycja na pierwsze klocki dla dziecka. Różnorodne kolory i kształty, rozmiar odpowiedni i bezpieczny dla najmłodszych oraz bardzo łatwy system montażu sprawią, że początek przygody z budowaniem będzie prosty i ciekawy.

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Regulamin sklepu

 

Zasady zwrotu

Przy pomocy Klocków Baby Blocks Safari dzieci zadebiutują tworząc rozmaite nie tylko zwierzęta, ale też figury. W zestawie ze strusiem i wielbłądem, 20 kolorowych klocków pozwala na zbudowanie tych zwierzątek lub własne kompozycje ograniczone tylko wyobraźnią.

Różnorodność elementów stwarza nieograniczone możliwości zabawy – nie tylko budowania, lecz również tworzenia niesamowitych historii. Każdy zestaw można wykorzystać oddzielnie, bądź połączyć kilka i uruchamiając wyobraźnię przeżyć fantastyczną przygodę. Dołączone do zestawu naklejki urozmaicą zabawę.

Różnobarwne elementy świetnie się sprawdzą jako narzędzie do nauki podstawowych kolorów i pierwszych lekcji liczenia. Oprócz budowania, ciekawym zajęciem dla malucha może być sortowanie klocków wg kolorów czy kształtów, wrzucanie ich i wyjmowanie z pudełka. To również dobry sposób na wspólne spędzanie czasu, co dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój społeczny i umiejętności komunikacyjne najmłodszych.

Produkt wykonany jest z wysokiej jakości, trwałych, certyfikowanych materiałów, bezpiecznych dla najmłodszych.

  • dołączone naklejki oraz instrukcja złożenia
  • bardzo łatwy system montażu
  • produkt wykonany z wysokiej jakości, trwałych, bezpiecznych, certyfikowanych materiałów
  • przeznaczone dla dzieci 1+
286

Zobacz także