drewniane krążki memory do ćwiczenia pamięci z zimowymi świątecznymi obrazkami
  • drewniane krążki memory do ćwiczenia pamięci z zimowymi świątecznymi obrazkami

Drewniane memory świąteczne Hejmy

24,00 zł
Brutto Wysyłka opłaconego towaru tego samego lub następnego dnia roboczego.

Świąteczna wersja dobrze znanej zabawy. Gra polega na odkrywaniu drewnianych krążków i zapamiętywaniu jakie obrazki się pod nimi kryją.

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Regulamin sklepu

 

Zasady zwrotu

Gra memo jest bardzo znana na całym świecie. W zestawie znajduje się 11 par krążków ze świątecznymi obrazkami. Żetony należy położyć do dołu obrazkami. Następnie każdy z graczy na prawo odkryć dwa żetony w swojej kolejce. Jeśli odkryje dwa takie same, to zabiera je do swojej puli, a jeśli nie trafi, to zakrywa je z powrotem i kolejka przechodzi do następnego gracza. Gra kończy się, gdy w grze nie zostanie już żaden krążek. Zwycięzcą jest gracz, który zebrał najwięcej żetonów. Całość została wykonana z drewna i wygrawerowana laserem.  Wielkość pojedynczego krążka 5cm, zestaw spakowany w wytrzymały woreczek jutowy. 

  • Żetony wykonane są z ponadczasowego drewna a drewno to sama natura - może posiadać na swojej powierzchni naturalne przebarwienia, odcienie itp. , które dodają uroku i dzięki temu produktu są nietuzinkowe.
  • Każdy zestaw może nieznacznie się różnić wyglądem, nie ma dwóch identycznych kawałków drewna i to jest mega zaletą – tu artystą jest natura :)
617

Zobacz także